Žvaigždžių Žydėjimas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taisyklės

Go down

Taisyklės Empty Taisyklės

Rašyti  Bloom Kv. 01 29, 2009 6:24 am

Kad ir kokie nepriklausomi norėtume būti, vis tiek tenka visur laikytis tam tikrų taisyklių. Šis forumas - ne išimtis. Tokias taisykles sukūriau vardan forumo gerovės - jame privalo būti tvarka, kad nenusisuktumėte galvos ko nors ieškodami. Taigi, būkite malonūs, paskaitykite ir laikykitės taisyklių. Vis tiek jeigu pradėsite savivaliauti, aš padarysiu taip, kaip turi būti Wink

1. Naujas temas apie garsenybes ir filmus/serialus kurti gali tik administratorius ir moderatoriai. Ši taisyklė šiame forume svarbiausia, nes jo tikslas - suteikti Jums teisingą, apdorotą, tvarkingą ir estetišką informaciją. Sukūrus temą be leidimo ji bus arba sukurta iš naujo, arba pakeista. Jeigu neradote temos apie kažką - parašykite apie tai pageidavimuose ir tema bus sukurta.
2. Nuotraukos turi būti dedamos thumbnail'ais (galite pasinaudoti imageshack.us) arba linkais, neveikiančios nuorodos trinamos. Jeigu žinote, parašykite, iš kokio renginio/žurnalo yra nuotraukos.
3. Rašydami apie ką nors pagrįskite savo nuomonę, tokie pranešimai kaip "šita aktorė man nepatinka", "jis mėgstamiausias mano aktorius" yra laikomi floodu.
4. Nefloodinkite (t.y. nerašykite pranešimų, kuriuose sudaro tik šypsenėlės, pora žodžių ar pan.)
5. Gerbkite kitų nuomonę.
6. Nevartokite necenzūrinių žodžių.
7. Necituokite "paklodėmis" - ištrinkite nereikalingą tekstą ir palikite tik tai, ką norėtumėte pakomentuoti ar atsakyti.
8. Prieš dėdami nuotraukas apsižiūrėkite, ar kas nors anksčiau jų neįdėjo.


Taisyklės gali būti keičiamos ar papildomos.

Gerų Jums diskusijų! flower
Bloom
Bloom
Administratorius

Pranešimų skaičius : 123
Age : 34
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-11-24

https://bloom.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume